Допомога по втраті годувальника

    У мене до вас таке питання:я є питання і проблеми,помер мій чоловік якому було 31рік стажу приблизно15років осталось троє неповнолітніх дітей(7,5,2)роки сиджу в декреті непрацювала куди мені звернутись по допомогу по втраті годувальника чи це якась інша має і правила звернення.

    Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» , Ви і Ваші діти маєте право на призначення пенсії у разі втрати годувальника (призначаються на кожного непрацездатного члена сім'ї в розмірі 30 процентів заробітку годувальника). На всіх членів сім'ї, які мають право на пенсію, призначається одна спільна пенсія.
    Звернення за призначенням пенсії може здійснюватися в будь-який час після виникнення права на пенсію. Заява про призначення пенсії працюючим подається за місцем роботи, а непрацюючим — до управління Пенсійного фонду України у районах, містах і районах у містах . До заяви про призначення пенсії у разі втрати годувальника додаються : 1) документи про стаж померлого годувальника 2) довідка про заробітну плату померлого годувальника 3) довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера померлому годувальнику 4) свідоцтво про народження або паспорт особи, якій призначається пенсія; 5) довідка про склад сім'ї померлого годувальника та копії документів, що засвідчують родинні стосунки члена сім\'ї з померлим годувальником; 6) свідоцтво органу реєстрації актів громадянського стану про смерть годувальника ; 7) документи про вік померлого годувальника сім'ї при відсутності таких даних у свідоцтві про смерть; 8) довідка про те, що дружина не працює і зайнята доглядом за дитиною (дітьми) померлого годувальника до досягнення нею (ними) 8 років; 9) документи про місце проживання (реєстрації);10) документ про перебування членів сім'ї (крім дітей) на повному утриманні померлого годувальника чи одержання від померлого годувальника допомоги, що була для них постійним і основним джерелом засобів до існування.