Отпуск по уходу за ребенком

Подскажите, пожалуйста, можно ли оформить отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет работающей бабушке, если мать - частный предприниматель (физическое лицо), и предоставить справку о том, что работает и не получает пособие по уходу не может? Какие документы нужны для отдела кадров?

Потрібно зазначити, що стаття 18 закону України «Про відпустки» передбачає можливість оформлення відпустки по догляду для бабусі, яка працює .
Водночас така відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається на підставі довідки з місця роботи (навчання, служби) матері дитини про те, що вона вийшла на роботу до закінчення терміну цієї відпустки і виплату допомоги по догляду за дитиною їй припинено (із зазначенням дати).